INFOLINIA
Ikona, element graficzny, symbolizujący telefon
A A Ikona, element graficzny, symbol oka. To aktywny przycisk, który włącza wysoki kontrast strony
Migam
Logo ETR
Logotyp Unii Europejskiej

O nas

AKTYWNYCH PACJENTÓW POZ
PORAD INTERNISTÓW I PEDIATRÓW
W 2019
SPECJALISTYCZNYCH PORAD
W 2019

O nas

Do końca XX wieku jedyna przychodnia lekarska na terenie Łomianek, zbudowana w 1964 roku, działająca od 1965 roku. Placówka powstała dzięki wsparciu lokalnej społeczności, przede wszystkim z inicjatywy przewodniczącego społecznego komitetu budowy mgr Zdzisława Janiszewskiego, który rozpoczął sprzedaż „cegiełek" na budowę przychodni. Budynek pierwotnie przeznaczony na wiejski ośrodek zdrowia obsługujący ok. 4-5 tysięcy mieszkańców, podlegał dyrekcji w Nowym Dworze Mazowieckim. W związku z uzyskanymi w 1989 roku prawami miejskimi przez Łomianki, przychodnia przeszła pod zarząd dyrekcji Szpitala Bielańskiego, a od 1991 roku stała się jednostką organizacyjną SPZZLO Warszawa-Żoliborz. W 2011 roku została przeprowadzona inwestycja polegająca na dobudowaniu nowego obiektu oraz połączeniu z dotychczas istniejącym budynkiem, natomiast w 2014 roku wyremontowano starszą część obiektu. W efekcie powstała nowoczesna placówka medyczna udzielająca świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ginekologii oraz stomatologii.

Misja

Świadczymy profesjonalne usługi medyczne w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo zdrowotne Pacjentów

Czytaj także:

Logotypy programu zrealizowanego z dofinansowaniem z Unii Europejskiej
Logotyp: szybka terapia onkologiczna Logotyp: NFZ Logotyp: Rzetelna Firma

Copyrights 2011-2019 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałow w całosci lub w części bez zgody właściciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Projekt i wykonanie

Logo Agencji PR PReal’s